Lietuvos “Saulučių” sambūris -metodinė diena „Saulučių darželiuose pasėkime kultūrą…“

Gegužės 13 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko jubiliejinis-dešimtasis Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų, turinčių „Saulutės“ vardą,  sambūris-metodinė diena „Saulučių darželiuose pasėkime kultūrą…“. Šiais metais į „Saulučių“ susitikimą atvyko 54 pedagogai iš 13 Lietuvos „Saulučių“ darželių.

Šio sambūrio tikslas – tobulinti pedagogų kvalifikaciją, dalintis gerąja darbo patirtimi. Sambūryje  pranešimą skaitė dramos teatro aktorė, pedagogė Inesa Paliulytė, vyko diskusijos apie kokybišką šiuolaikinį vaikų ugdymąsi. Svečiai apžiūrėjo lopšelio-darželio įrengtas vidaus ir lauko erdves, skatinančias vaiko eksperimentavimą ir tyrinėjimą, aplankė Pažaislio vienuolyną, klausėsi šmaikštaus gidės pasakojimo apie vienuolyno istoriją.

Renginio metu buvo paskelbti Lietuvos „Saulučių“ logotipo konkurso rezultatai – Joniškio lopšelio-darželio ugdytinių ir pedagogų kūrybinis darbas, sukurtas logotipas, tapo Lietuvos „Saulučių“ sambūrio emblema.

Burtai lėmė, kad kitais metais saulutiečiai susirinks Prienuose. Nekantriai lauksime susitikimo su kolegomis.

 

AČIŪ dalyviams, kad nepabūgo tolimo kelio ir atvyko.

AČIŪ darželio  darbuotojams,  bendruomenei už palaikymą, nudirbtus visus darbus, kad svečiai būtų nustebinti, laimingi, įgiję patirties ir sotūs.

AČIŪ vaikams už malonų ir mandagų svečių sutikimą.

AČIŪ mūsų partneriui – M. Petrausko Scenos menų mokyklai ir šios mokyklos šokio mokytojai Aldonai Lenortavičienei su baleto grupe, kuri papuošė mūsų renginį švelniu pavasarišku baleto pasirodymu.

AČIŪ – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro moksleiviams, iškepusiems skanų didžiulį tortą sambūrio dalyvių vaišėms.

AČIŪ- socialiniam partneriui- Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Ikimokyklinio ugdymo studijų studentams už pagalbą dirbant grupėse su vaikais.

AČIŪ – kolegoms iš Kauno lopšelio-darželio „Liepaitė“ už palaikymą ir pasidalijimą  patirtimi su dalyviais.

AČIŪ- Valstybiniam lėlių teatrui už pasidalijimą teatro kostiumais.