Pedagoginė praktika

Kauno lopšelis- darželis yra Kauno kolegijos partneris ir organizuoja pedagoginę praktiką šios aukštosios mokyklos J.Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo katedros studentams. Praktikos metu studentai aktyviai dalyvauja tiek ugdomosiose veiklose, vykstančiose grupėje, tiek įstaigos specialistų vedamuose užsiėmimuose. Gilinasi į grupės ugdomosios veiklos planavimo, organizavimo ypatumus. Vis drąsiau ir patys bando bendrauti su vaikais, juos pažinti, įsidėmėti jų vardus, suprasti jų poreikius, planuoti ir organizuoti įvairaus pobūdžio veiklas.

Rugpjūčio mėnesį „Bitučių“ grupėje praktiką atliko studentė iš Turkijos Zehra Hazar Ankaros universiteto studentė, atvykusi į Kauno kolegiją pagal studentų mainų  programą. Mūsų įstaigai tai pirmoji pažintis su užsienio šalių studentais, o jai – pirmoji praktika Lietuvos ikimokyklinėje įstaigoje. Studentė greitai priprato ir susidraugavo su vaikais, organizavo žaidimus vaikams ir kartu noriai žaidė su jais. Mūsų pedagogės taip pat turėjo galimybę įgyti naujos patirties, palyginti Turkijos ir Lietuvos ikimokyklinio ugdymo sistemas, patobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Lapkričio mėnesį mus aplankė kita viešnia iš Turkijos-Socialinės pedagogikos studijų II kurso Erasmus mainų programos studentė Tugba Nur Dag.  Studentė atliko socialinės pedagogikos praktiką, kurią kuravo  mūsų socialinė pedagogė Gražina ir „Bitučių“ grupės auklėtoja Agnė. Visą mėnesį studentė aktyviai dalyvavo darželio gyvenime, organizavo ugdomąsias veiklas „Bitučių“ grupėje, stebėjo socialinės pedagogės kasdieninį darbą.  Studentė džiaugėsi nuoširdžiu mūsų pedagogių bendravimu, šiltu priėmimu ir darbinga atmosfera.

IMG_7798 IMG_7802 IMG_7813IMG_7852 IMG_7887