DSC_3144

Bebriukas Vudis žaidžia futbolą

Kauno lopšelis-darželis „Saulutė“ 2018-2019 mokslo metais vėl dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamame projekte „Futboliukas“. Šių metų „Futboliukas“ pakvietė dalyvius į futbolo kelionę, kuri tęsėsi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Vaikai  futbolą pažino ne tik rungtyniaujant aikštelėje, bet ir atliekant įvairias edukacines- kūrybines užduotis, kuriant, vaidinant, šokant. Šiemet projekte dalyvavo priešmokyklinio ugdymo „Nykštukų“ ir „Boružiukų“ grupių vaikai ir pedagogai.

MaFA ir LFF padėjo siekti projekto tikslų-mus rėmė futbolo treniruotėms reikalingu inventoriumi,  apranga ir atributika. Vaikai  pildė parengtas  užduočių knygeles, kuriose dominavo  futbolo tema. Futbolo treniruotėse mokėsi  valdyti kamuolį, stiprino savo fizinį pasirengimą,  varžėsi su kitų įstaigų mažaisiais futbolininkais.

Visų mokslo metų darbą 2019m. gegužės 9d. vainikavo baigiamoji  futbolo šventė „Bebriukas Vudis žaidžia futbolą“. Į šventę susirinko mažieji įstaigos futbolininkai su  palaikymo komandomis, kurios pristatė savo šūkius bei skanduotes.  Pertraukėlės metu šokėjai atliko šokį su kutais, kuriuo pasveikino visus atvykusius ir kvietė įsijungti į futbolo šėlsmą. Daug džiaugsmo suteikė vaikams atvykęs Bebriukas Vudis iš  odontologijos klinikos „Neodenta“.  Jis papasakojo, kaip prižiūri savo dantis, kad jie išliktų tokie balti ir sveiki. Savo pavyzdžiu paskatino tai daryti ir vaikus.   Odontologijos klinika „Neodenta“ įsteigė specialius prizus šventės dalyviams. Kiekvienas žaidėjas gavo  burnos priežiūros priemonių, padėsiančių  išlaikyti baltus ir sveikus dantukus. Palaikymo komandos nariai Bebriuko buvo apdovanoti palaikymo balionais.

Mažuosius sportininkus atvyko pasveikinti ir LFF atstovas Martynas Karpavičius. Varžyboms  šventėje teisėjavo visų mylimas treneris Mantas Babušis. Žaidėjai sveikatai pastiprinti gavo dar ir sveikuoliškų košių. Šventės pabaigoje visus pradžiugino UAB „Ablatus“ skanėstais – ,,Rud“ ledais.

Nuoširdus ačiū dalyviams už geras emocijas, rėmėjams už dovanas, pedagogams už pasirengimą šventei, tėveliams už palaikymą.

 

Rengėjai

DSC_3179 DSC_3134  DSC_3145 DSC_3147 DSC_3159 DSC_3163 DSC_3166 DSC_3167 DSC_3172